انگلستان با افزایش تعداد موارد ، محدودیت های Covid را در سطح 4 در هر میلیون نفر اعمال می کند


یک اتوبوس از تابلویی عبور می کند که اقدامات اعمال شده توسط دولت در برابر شیوع ویروس کرونا (COVID-19) را در روز اول قفل تازه اعمال شده در لندن ، انگلستان ، در 5 نوامبر 2020 نشان می دهد.

جان سیبلی رویترز

لندن – دولت انگلیس روز چهارشنبه برنامه هایی را برای اعمال محدودیت های شدیدتر در ویروس کرونا در میلیون ها نفر در سراسر انگلیس به دلیل گسترش یک سویه جدید ویروس در سراسر کشور بیان کرد.

وزیر بهداشت مت هنکوک می گوید مناطق بیشتری در سنگین ترین ردیف چهارم در ساعت 00:01 در لندن روز پنجشنبه قرار می گیرند.

هنكوك به مجلس عوام گفت: “این گزینه جدید هم اكنون در بیشتر انگلیس در حال گسترش است و پرونده ها به سرعت دو برابر می شوند.” “بنابراین لازم است اقدامات سطح 4 در منطقه وسیع تری شامل سایر مناطق جنوب شرقی و همچنین بخشهای وسیعی از سرزمینهای میانی ، شمال غربی ، شمال شرقی و جنوب غربی اعمال شود.”

هانکوک گفت ، این حرکت به این معنی است که سه چهارم مردم در سال 4 در سطح 4 خواهند بود.

محدودیت هایی که شامل دستور “در خانه بمانند” به این معنی است که مردم نباید خانه خود را ترک کنند مگر اینکه عذر موجهی داشته باشند. مشاغل ، از جمله فروشگاه های غیر ضروری ، سالن های ورزشی و آرایشگاه ها ، باید تعطیل شوند.

این اطلاعیه اندکی پس از تأیید واکسن ویروس کرونا ویروس Oxford-AstraZeneca برای استفاده اضطراری در انگلستان اعلام شد. اعتقاد بر این است که این واکسن به انگلیس اجازه می دهد تا برنامه تلقیح خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.

هانکوک گفت: “ما باید واکسن بزنیم ، هرچه سریعتر ، البته به دنبال بررسی های ایمنی لازم ، و NHS آماده است تا از دوشنبه 4 ژانویه سرعت استقرار را در مقیاس تسریع کند.”

وی افزود: در مجموع 100 میلیون دوز در هر مرتبه داریم که در ترکیب با واکسن Pfizer برای واکسیناسیون هر فرد بالغ در انگلیس با هر دو دوز کافی است.

هانکوک گفت ، هرکسی که واکسن بخواهد می تواند این واکسن را دریافت کند و افزود که انگلیس از دوشنبه 530،000 دوز در دسترس خواهد داشت و میلیون ها مورد دیگر در اوایل فوریه به Astra-Zeneca بدهکار هستند.

ارقام دولت نشان می دهد که در انگلیس طی یک هفته گذشته میزان فشار عفونت به شدت افزایش یافته است و فشار زیادی بر بیمارستان ها وارد شده است.

در روز سه شنبه ، 53،135 مورد جدید Covid در انگلستان ثبت شد که بالاترین رشد در یک روز از زمان شروع آزمایش های انبوه را نشان می دهد.

روز چهارشنبه ، آخرین آمارهای دولت نشان داد که 981 نفر در انگلیس طی 28 روز از آزمایش مثبت کووید – بیشترین تعداد مرگ از 9 آوریل تاکنون – جان خود را از دست داده اند. سهشنبه.

گزارش شده است که نسخه جدید ویروس کرونا در انگلیس قابل حمل تر است و منجر به محدودیت سفر برای افرادی که می خواهند کشور را ترک کنند ، شده است. بوریس جانسون ، نخست وزیر انگلیس ، گفت که فشار جدید که در جامعه علمی SARS-CoV-2 VUI 202012/01 فراخوانی می شود ، می تواند تا 70 درصد قابل انتقال باشد.

مقامات بهداشتی آمریکا روز چهارشنبه اولین مورد از سویه جدید را تأیید کردند. چندین کشور دیگر نیز نوع کرنش را در هفته های اخیر شناسایی کرده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *