با دو برابر شدن معامله گران Reddit ، سهام AMC Entertainment 35٪ افزایش یافت

[ad_1]

سهام AMC Entertainment روز پنجشنبه دوباره افزایش یافت ، زمانی که فعالیت های سوداگرانه به شدت در سهام زنجیره سینماهای سینما در میان خرده فروشان وسواس دیده Reddit در آن روز جهش کرد.

سهام روز پنجشنبه 47 درصد افزایش یافت و جلسه را با 35.6 درصد افزایش به 26.52 دلار رساند و پیشرفت آنها از هفته را به نزدیک 120 درصد رساند.

با توجه به تجزیه و تحلیل بانک آمریکا در مورد ذکر سهام در سیستم عامل ، AMC از GameStop پیشی گرفته و به محبوب ترین سهام فروم بدنام WallStreetBets Reddit تبدیل شده است.

AMC با تجمع گسترده خود در روز پنجشنبه ، از GameStop که شریک زندگی الگوی رفتاری خود است ، که در ژانویه با فشار کوتاه 400 in در یک هفته ، تاریخ وال استریت را ثبت کرد ، منحرف شد. سهام GameStop پس از افزایش 15 درصدی در جلسه قبلی ، در روز پنجشنبه 4.8٪ بسیار پایین تر بود.

یکی از پست های معروف در اتاق گفتگوی WallStreetBets روز پنجشنبه گفت: “کشتی موشکی AMC” ، در حالی که دیگری گفت “تمام پس انداز من را در AMC سرمایه گذاری کنید !!!

به اصطلاح پوشش کوتاه می تواند به تجمع گسترده AMC در این هفته کمک کند. طبق گفته S3 Partners این شرکت حدود 20 درصد سهام شناور خود را به فروش رسانده است ، در حالی که متوسط ​​سود 5 درصدی سهام معمول ایالات متحده است.

ایگور دوسانوفسکی از S3 Partners گفت: “اخیراً فروشندگان فروش کوتاه AMC بخشی از میزان مواجهه خود را پوشش داده اند و روند فروش خود را در اوایل ماه معکوس کرده اند.

وقتی سهام با کوتاه شدن شدید سریعتر جهش می کند ، فروشندگان کوتاه مدت مجبور می شوند سهام قرض گرفته شده را برای بستن موقعیت کوتاه خود و کاهش ضرر خریداری کنند. خرید اجباری تمایل به تقویت بیشتر رالی دارد.

بر اساس اطلاعات ، فروشندگان کوتاه شرط بندی علیه AMC فقط در این هفته 1.3 میلیارد دلار ضرر کردند.

تحلیلگران وال استریت از جهش بیش از 1200 درصدی سهام AMC از ژانویه گیج شده اند. این شرکت که حدود 5 میلیارد دلار بدهی و 450 میلیون دلار بدهی اجاره معوق دارد ، به دلیل بیماری همه گیر ویروس کرونا ، افت چشمگیری در درآمد داشته است.

با رشد تجارت تئاتر فیلم ، AMC هنوز با بادهای شیب دار روبرو است. اگرچه این شرکت سه ماهه اول را با نقدینگی یک میلیارد دلار به پایان رساند ، بیشترین میزان درآمد 100 ساله خود را ، این پول نقد فقط AMC را تا سال 2022 زنده نگه می دارد. زنجیره تئاتر فیلم نیز برای بازگشت به سینماهای شلوغ برای جبران ماهها بدون درآمد.

در حالی که دریافت های اولیه امیدوار کننده است ، عناصر اصلی تجارت تئاتر سینما طی سال گذشته تغییر کرده اند ، از جمله ظرفیت تئاتر ، تاریخ پخش مشترک و تعداد روز نمایش فیلم ها در سینماها.

برای سه ماهه اول ، AMC 148.3 میلیون دلار درآمد کسب کرده است که 84.2 درصد کمتر از مدت مشابه سال گذشته است. ضرر خالص آن به 567.2 میلیون دلار یا 1.42 دلار برای هر سهم در سه ماهه گذشته رسید که از ضرر 2.18 میلیارد دلار یا 20.88 دلار برای هر سهم یک سال قبل بود.

علی رغم ایجاد درآمد چشمگیر کمتر در سال 2021 ، ارزیابی AMC به لطف این سرمایه گذاران خرده فروشی تقریباً سه برابر شده است. در آخرین روز سال 2019 ، ارزش شرکت AMC 5.8 میلیارد دلار است و در روز چهارشنبه این ارزش حدود 13.4 میلیارد دلار است.

آیا این مقاله را پسندیدید؟
برای سهام انحصاری ، ایده های سرمایه گذاری و جریان جهانی CNBC
ثبت نام برای CNBC Pro
اکنون نسخه آزمایشی رایگان خود را شروع کنید

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *