برنامه تجاری Freetrade در انگلیس خرید سهام ایالات متحده را متوقف می کند


وب سایت برنامه تجارت سهام انگلیس Freetrade.

تجارت آزاد

لندن – برنامه تجارت سهام انگلیس Freetrade روز جمعه گفت که خرید سهام ایالات متحده را ممنوع کرده است.

فریت رد با اقدام ارائه دهنده صرافی و بانک آنها برای محدود کردن حجم معاملات در این سیستم عامل ، متوقف کردن خرید سهام در ایالات متحده را متهم کرده است. Freetrade از شرکت fintech انگلیس Currencycloud برای معاملات ارزی استفاده می کند.

یک فرد آشنا به این موضوع به CNBC گفت که بارکلی تصمیم غیرمنتظره ای گرفته است تا حجم معاملات ارزی را که می تواند برای Freetrade انجام دهد ، به طور قابل توجهی کاهش دهد. فرد ترجیح می دهد ناشناس بماند زیرا اجازه صحبت در جمع را ندارد.

وقتی بارکلی با CNBC تماس گرفت بلافاصله برای اظهار نظر در دسترس نبود.

فریتردر گفت ، این حرکت بر سفارشات خرید انجام شده قبل از افتتاح بازار ایالات متحده تأثیر می گذارد ، در حالی که سفارشات فروش نیز به یک بازه زمانی کوتاه در بازار آزاد محدود می شوند.

آدام دودز ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Freetrade روز جمعه در بیانیه ای گفت: “ما هشداری درباره آنچه تصور می کنیم یک تصمیم بسیار بد است دریافت نکرده ایم.” “ما از این تصمیم عمیقا ناراضی هستیم و برای اصلاح اوضاع همه تلاش خود را می کنیم.”

دودز افزود: “به دلیل حجم زیاد در حال حاضر ، ما قادر به پاسخگویی به سوالات فردی در این مورد نخواهیم بود.”

Freetrade که بیش از 300،000 کاربر دارد ، می گوید در نتیجه بی ثباتی وحشی بازار سهام شاهد افزایش فعالیت در این هفته بوده است.

تعدادی از سهام به شدت کوتاه شده ، از جمله GameStop و AMC ، به دلیل هجوم سرمایه گذاران آماتور با الهام از جامعه Reddit WallStreetBets که در چنین نام هایی انباشته شده اند ، در این هفته جهش کردند ، در نتیجه زیان زیادی برای برخی از صندوق های هدیج ایجاد کرد.

برنامه سرمایه گذاری Robinhood در ایالات متحده در روز پنجشنبه پس از محدود کردن معاملات با 13 سهام از جمله GameStop و AMC ، مورد انتقاد مصرف کنندگان قرار گرفت. متعاقباً ، این شرکت گفت که تجارت این اوراق را از سر می گیرد.

رابینودی گفت تصمیم خود برای محدود کردن معاملات برای تأمین نیازهای سرمایه تعیین شده توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده برای دلالان کارگزار ضروری است.

این شرکت گفت: “این الزامات برای محافظت از سرمایه گذاران و بازارها وجود دارد و ما مسئولیت خود را جدی می گیریم ، از جمله با اقداماتی که امروز انجام داده ایم.”

Robinhood همچنین جمعه معاملات ارزهای رمزنگاری شده را محدود کرد و سپرده های فوری خریدهای ارزهای رمزپایه را “به دلیل شرایط شدید بازار” به حالت تعلیق درآورد. این حرکت زمانی صورت گرفت که بیت کوین و نمادهای dogecoin با الهام از یادداشت ها تجمعات عظیمی را مشاهده کردند.

روز جمعه ، SEC اعلام کرد که “نوسانات شدید در برخی قیمت های سهام” را بررسی می کند و “برای محافظت از سرمایه گذاران خرده فروشی” در برابر سو abuse استفاده بالقوه یا دستکاری در بازار اقدام خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *