دانش آموزان با وجود بیماری همه گیر همچنان قصد دارند در خارج از کشور تحصیل کنند


این بیماری همه گیر ممکن است باعث خرابی در مدرسه و سفر به خارج از کشور شود ، اما گزارش جدید نشان داد که تقاضا برای آموزش بین المللی امروز ثابت است و دانش آموزان بیشتری به برنامه های خود برای تحصیل در خارج از کشور متعهد هستند.

بر اساس مطالعه ای که روز سه شنبه توسط شرکت فناوری آموزش منتشر شد ، از هر 5 دانشجو (60٪) که قصد تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور را داشتند ، سه نفر گفتند که بیماری همه گیر ویروس کرونا تأثیری در اهداف آنها ندارد. سیالفو.

در این گزارش با عنوان “درک جذب دانش آموزان: تاثیر همه گیری و فراتر از آن” ، 3 هزار و 785 دانش آموز دبیرستانی در بیش از 100 کشور جهان مورد بررسی قرار گرفتند تا تأثیر این بیماری همه گیر بر آموزش عالی بین المللی را مورد ارزیابی قرار دهند.

در حالی که اشتیاق در بین اکثر دانشجویان احتمالی از زمان همه گیر شدن تغییر چندانی نکرده است ، این گزارش نشان می دهد که اکنون بسیاری تحت فشار بیشتری قرار دارند که می تواند برنامه های آنها را مختل کند.

چالش های مداوم همه گیری ، آن را به موضوعی بسیار متفاوت تبدیل کرده است.

روحان پاساری

بنیانگذار و مدیر عامل شرکت ، Cialfo

سه چهارم (76)) از دانش آموزان می گویند نگران هستند که با توجه به شرایط فعلی از تجربه دانشجویی خود به طور کامل لذت نخواهند برد و بیش از نیمی (58)) نمی دانند که این مبلغ فقط برای یک تجربه آنلاین پرداخت می شود. ، نظرسنجی پیدا شد. این نگرانی های مالی به ویژه در منطقه آسیا-اقیانوسیه (62٪) و آمریکای شمالی (59٪) آشکار شده است.

روهان پاساری ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Cialfo ، به CNBC Make It گفت: “در حالی که این ارزش ماندگار آموزش بین المللی را تقویت می کند ، اما چالش های مداوم همه گیری ، آن را به موضوعی بسیار متفاوت تبدیل می کند.”

وی گفت: “جایی كه شهرت و شرایط علمی قبلاً ملاحظات اصلی بود – امروز دانش آموزان ضمن انتخاب مقصدی برای تحصیل ، به ایمنی ، عدالت اجتماعی ، تأثیرات محیطی و بهداشت نیز اهمیت می دهند.”

تحصیل در خارج از کشور پیچیده تر می شود

مزایای تحصیل در خارج از کشور از بسیاری از دانشجویان از کسب تجربه جدید زندگی (76٪) تا دسترسی به برنامه های دانشگاهی “بهتر” (53٪) و تحصیل فرهنگ های مختلف (53٪) متنوع و بی شمار است.

اما همه گیری این اهداف را پیچیده کرده است.

در ایالات متحده ، تعداد دانشجویان بین المللی برای اولین بار در سال تحصیلی 2019-20 افت کرد. تخمین زده می شود که اگر محدودیت های فعلی سفر در استرالیا پابرجا بماند ، امسال 300000 دانشجوی بین المللی کمتر می پذیرد که به دانشجویان و کالج ها آسیب می رساند.

درازن_ | E + | گتی ایماژ

با ادامه محدودیت ها برای محدود کردن تجربه دانشگاه ، دانشجویان امیدوار به تحصیل در خارج از کشور مجبور شدند در اولویت های خود تجدید نظر کنند. این گزارش نشان می دهد که به عنوان مثال ، دانشجویان APAC اکنون در مورد انتخاب کالج خود نه تنها از نظر شهرت (72)) و شرایط تحصیلی (70)) ، بلکه ناامنی شغلی آینده (51)) و مسائل مربوط به Covid-19 فکر می کنند. محدودیت های ایمنی و سفر (50٪).

این به نوبه خود به این معنی است که دانشگاه ها باید به درک بهتر از روحیه دانشجویان و نحوه ایجاد پیشنهادات خود در آینده بپردازند.

پاساری گفت: “این دیگر فقط به آنچه دانشگاه ارائه می دهد مربوط نمی شود ، زیرا عواملی مانند سلامتی و ایمنی ، تناسب فرهنگی ، فرصت های شغلی و توانایی تأمین هزینه تحصیل در شرایط متغیر اهمیت بیشتری پیدا می کنند.”

این برای آینده آموزش عالی به چه معناست

علی رغم این تغییرات ، مطالعه Cialfo نشان داد که کل درخواست ها برای کالج و دانشگاه در سال 2020 30 درصد افزایش یافته است ، با اینکه تعداد درخواست های پذیرفته شده 15 درصد افزایش یافته است. بیشترین کشورهای خارج از کشور که آنها درخواست داده اند ایالات متحده ، انگلیس ، کانادا ، هلند و استرالیا هستند.

پاساری گفت که این آینده خوبی برای آموزش عالی است. با این وجود ، تغییرات بیشتری در پیش است.

(چندرسانه ای) مدتی است وجود دارد ، اما ما انتظار داریم شیوع آن در سالهای آینده بیشتر شود.

روحان پاساری

بنیانگذار و مدیر عامل ، Cialfo

وی گفت: “در کوتاه مدت ، ما معتقدیم که دانشجویان به دانشگاههای بسیاری از کشورها مراجعه خواهند کرد – بهترین شرایط خود را به کار گرفته اند تا اطمینان حاصل کنند که در صورت تغییر مفاد مرزهای یک کشور شگفت زده نخواهند شد.”

دانشگاه های کشورهایی که ویزای دانشجویی صادر می کنند و به آنها اجازه ورود به کشور را می دهند ، اگرچه شهریه آنلاین همچنان عادی است ، اما مطمئناً از ثبت نام بین المللی بالاتر بهره مند می شوند. “

با این حال ، در درازمدت ، تغییر اوضاع می تواند کالج ها و دانشگاه های بیشتری را مجبور به ارائه مدارک به اصطلاح چند فن بیان کند ، که در اصل به دانشجویان امکان می دهد از دانشگاه های دیگر در کشور خود در دوره های دانشگاه های خارجی شرکت کنند.

پاساری گفت: “این قالب مدتی است که وجود دارد ، اما ما انتظار داریم گسترش آن در سال های آینده افزایش یابد.”

وی افزود: “این مزایای زیادی را برای دانش آموزان به همراه خواهد داشت – از جمله کمک مالی برای کسانی که تأمین هزینه آموزش سنتی در خارج از کشور را با مشکل مواجه می کنند – اما موفقیت آن بستگی به کشورهایی دارد که این برنامه های صلاحیت ویزای کار را به رسمیت می شناسند.”

از دست نده: یک مطالعه نشان داد که کارگران نسل X ممکن است با بزرگترین بحران بیکاری روبرو شوند

آیا این داستان را دوست دارید؟ مشترک شدن در CNBC این کار را در YouTube انجام دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *