در اینجا 15 مبتدی برتر برای کار در سنگاپور آمده است

[ad_1]

بر اساس مطالعه جدید LinkedIn ، استارت آپ هایی که خدمات مالی ، مراقبت های بهداشتی و صنایع تجاری را مختل می کنند ، جزو بهترین ها برای کار در سنگاپور هستند.

راه اندازی فین تک ، سلامت از راه دور و تجارت الکترونیکی بر لیست سایت 15 اینچی شبکه های حرفه ای غالب بودندبهترین استارتاپ ها در سال 2021. “ با توجه به موفقیت آنها در غلبه بر بیماری همه گیر و گزارش رشد و تقاضای پایدار.

برای جمع آوری لیست ، LinkedIn از داده های داخلی جمع آوری شده بین جولای 2020 تا ژوئن 2021 استفاده می کند و شرکت های نوپا را در چهار ستون – رشد اشتغال ، تعهد ، علاقه به کار و جذب بهترین استعدادها اندازه گیری می کند. برای واجد شرایط بودن ، شرکت ها باید در سنگاپور مستقر باشند ، 50 نفر یا بیشتر کارمند داشته باشند و در زمان محاسبه هفت سال یا کمتر باشند.

این لیست به عنوان راهنمای متخصصان برای شناسایی استارت آپ های نوظهور برای کار و نقش هایی که باید جستجو شود ، عمل می کند.

کریس اندرسون

مدیر ویرایشگر (آسیا) ، اخبار LinkedIn

این شرکت می گوید رتبه بندی باید به کارکنان کمک کند تا بهترین شرکت های نوپا را در ایالت شهر و کسانی که دارای بیشترین فرصت های شغلی بالقوه هستند شناسایی کنند.

کریس اندرسون ، مدیر مسئول آسیا در LinkedIn News می گوید: “لیست استارتاپ های برتر LinkedIn شامل استارتاپ های سنگاپوری است که در صنایع مانند فین تک ، مراقبت های بهداشتی ، تجارت الکترونیک ، خودرو و املاک پیشرو هستند.”

وی افزود: “ما امیدواریم که این لیست به عنوان راهنمای حرفه ای ها برای شناسایی استارت آپ های نوظهور برای کار و نقش هایی که به دنبال آنها است ، باشد تا بتوانند مهارت های لازم را کسب کنند.”

کارلینا تتریس لحظه | گتی ایماژ

5. تلاش کنید

صنعت: خدمات مالی
تعداد کارکنان تمام وقت: 165
متداول ترین موقعیت ها:

تلاش کن طیف وسیعی از ابزارهای مالی را برای مشاغل کوچک ، از جمله صورتحساب و حواله ، به منظور تبدیل شدن به یک فروشگاه واحد برای کارآفرینان در حال توسعه تجارت خود در جنوب شرقی آسیا ، ارائه می دهد.

4. Secretlab

صنعت: کالاهای مصرفی
تعداد کارکنان تمام وقت: 200+
متداول ترین موقعیت ها: طراح خلاق ، مدیر جامعه

مخفیگاه صندلی های بازی خود را در بیش از 60 کشور به فروش رسانده است و محصولات آن در دوران رونق همه گیری خانگی در بین متخصصان اداری طرفداران پیدا کرده است.

3. تعظیم

2. Endowus

صنعت: خدمات مالی
تعداد کارکنان تمام وقت: 75
متداول ترین موقعیت ها: مهندس نرم افزار ، تحلیلگر مشتری ، مدیر عملیات محصول

مشاور ثروت دیجیتال اندووس با ارائه انواع فرصت های سرمایه گذاری نقدی ، صندوق بیمه مرکزی و صندوق های بازنشستگی تکمیلی ، مردم سنگاپور به اهداف بازنشستگی خود می رسند و از لحاظ مالی سواد بیشتری پیدا می کنند.

1. گروه اطلاعات مقدماتی

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *