سنگاپور ، هنگ کنگ با افزایش موارد Covid ، بالون سفر را به تعویق می اندازد

[ad_1]

خدمه و مسافران هواپیمایی سنگاپور در سالن ترانزیت فرودگاه چانگی در سنگاپور در 14 ژانویه 2021.

روزلان رحمان خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

سنگاپور – دو شهر روز دوشنبه اعلام کردند سنگاپور و هنگ کنگ بار دیگر تاریخ شروع توافق نامه بالون را که مدتها انتظار آن را می کشید به تعویق انداختند.

قرار بود بالون مسافرتی که به مسافران اجازه می دهد از قرنطینه بگذرند ، از 26 مه آغاز شود. این طرح از تاریخ آغاز اولیه خود در نوامبر 2020 با تأخیرهای زیادی روبرو است.

وزارت حمل و نقل سنگاپور در بیانیه ای گفت: “با توجه به افزایش اخیر موارد غیرمرتبط در جامعه ، سنگاپور قادر به تأمین ضوابط پرتاب” بالون سفر نیست.

در همین حال، گفت: دولت هنگ کنگ در بیانیه ای اعلام کرد که به روزرسانی های اضافی در تاریخ 13 ژوئن یا قبل از آن اعلام خواهد شد.

پیش از این ، سنگاپور و هنگ کنگ توافق کرده بودند که اگر تعداد پرونده های غیرمرتبط محلی کووید در دو شهر بر اساس میانگین متحرک هفت روزه ، از 5 مورد بگذرد ، ترتیب سفر به حالت تعلیق در خواهد آمد.

طی روزهای اخیر موارد Covid-19 در سنگاپور افزایش یافته است. در به روزرسانی مقدماتی روز دوشنبه، وزارت بهداشت سنگاپور اعلام کرد که 21 مورد دیگر از عفونت های محلی منتقل شده را تأیید کرده است که 11 مورد آن مربوط به موارد قبلی نبوده است.

طبق گفته وزارت بهداشت ، این موارد تجمعی در سنگاپور را به بیش از 61،600 و 31 مرگ و میر می رساند.

افزایش موارد محلی ، دولت سنگاپور را مجبور کرده است تا اقدامات جدی را در هفته های اخیر برای جلوگیری از گسترش بیماری کووید انجام دهد.

اقدامات سختگیرانه ای که از آخر هفته اجرا شد شامل ممنوعیت شام در مراکز فروش غذا و نوشیدنی و همچنین محدود کردن اجتماعات عمومی به دو نفر است. اکثر مدارس از روز چهارشنبه به صورت آنلاین تعطیل و جابجا می شوند.

سنگاپور و هنگ کنگ هر دو از مراکز تجاری عمده آسیایی بدون بازارهای سفر هوایی داخلی هستند. صنعت گردشگری و هواپیمایی آنها بسیار متکی به سفرهای بین المللی هستند و به شدت تحت تأثیر همه گیری قرار دارند.

هنگ کنگ روز دوشنبه گفت مورد اضافی وارداتی Covid را باز کردداده های رسمی نشان می دهد ، با ابتلا به عفونت های تایید شده و احتمالی آن به 11826 رسیده است. تاکنون ، این شهرستان 210 مورد کشته گزارش داده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *