سهام GameStop اندکی در حال افزایش است و همچنان بیش از 70٪ در هفته کاهش دارد


تیفانی هاگلر گارد بلومبرگ | گتی ایماژ

سهام GameStop در معاملات ناپایدار افزایش ناچیزی را در روز چهارشنبه حفظ کرد ، اما مورد علاقه خرده فروش نتوانست ضررهای چشمگیر خود را از اوایل هفته جبران کند.

سهام 2.7٪ با 92.41 دلار برای هر سهم به پایان رسید ، هنوز هم بالاتر از 230 $ برای هر سهم در زیر جایی است که سهام جمعه بسته شد. سهام قبل از معاملات و جلسه عادی بین سود و زیان معامله می شد و هنگامی که شرکت گروهی از کارمندان سطح بالا را متمرکز بر تجارت الکترونیکی معرفی کرد ، شتاب بیشتری می گرفت.

GameStop اعلام کرد که مت فرانسیس ، که در Amazon Web Services و QVC کار می کرد ، در اواخر این ماه مدیر ارشد جدید فن آوری شرکت خواهد شد. این شرکت همچنین دو معاون جدید رئیس جمهور را با تجربه در تجارت الکترونیکی معرفی کرد.

سهام خرده فروش بازی های ویدیویی آجری در ژانویه 1.625٪ و هفته گذشته 400٪ افزایش یافت زیرا معامله گران با هدایت RedStit WallStreetBets در سهام جمع شدند.

اما حرکت در اوایل این هفته سقوط کرد. سهام Gamestop در روز سه شنبه 60٪ سقوط کرد و از جمعه بیش از 70٪ ارزش خود را از دست داد ، حتی اگر سود ناچیز چهارشنبه نیز در آن لحاظ شود.

کیت گیل ، AKA Reddit’s DeepF —— Value ، روز سه شنبه اعلام کرد که هنوز فروشی ندارد ، اگرچه در آن روز 13 میلیون دلار ضرر کرد.

AMC Entertainment ، سهام کوتاه مدت دیگر که توسط معامله گران Reddit نیز هدف قرار گرفت ، در روز چهارشنبه 14.7 درصد رشد کرد.

معاملات در سهام به شدت کوتاه شده با محدودیت در تجارت خدمات واسطه ای در هفته گذشته مشخص شده است. واسطه تجارت آزاد Robinhood روز چهارشنبه گفت که فقط GameStop و AMC هنوز محدودیت هایی داشتند.

بسیاری از صندوق های تامینی وال استریت پس از متحمل شدن خسارات قابل توجه ، اواخر هفته گذشته برای مدت کوتاهی تحت پوشش قرار گرفتند. فروش کوتاه استراتژی ای است که در آن سرمایه گذاران سهام خود را از سهام با قیمت مشخص قرض می گیرند و انتظار می رود با رسیدن زمان پرداخت برای سهام وام گرفته شده ، ارزش بازار به زیر این سطح برسد.

طبق داده های شرکت داده های مالی S3 Partners ، نرخ بهره کوتاه مدت یا درصدی از سهام که در سطح کوتاه فروخته می شوند ، همچنان برای GameStop در روز چهارشنبه 51.7٪ است. نرخ بهره کوتاه برای AMC 13.6٪ است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *