مدیر عامل شرکت Careem در حال بحث درباره کارمزد 0٪ برای تحویل غذا است


مدیرعامل Careem ، یک شرکت مستقر در دبی که خدمات تحویل غذا را ارائه می دهد ، گفت که موسسات پذیرایی با افزایش تجهیزات در طی همه گیر شدن ، آسیب دیدند.

موداسر شیخا گفت: “این واقعاً به ما کمک کرد تا از بیماری همه گیر جان سالم به در ببریم ، اما همانطور که اشاره کردم ، آنچه اتفاق افتاد این بود که رستوران ها واقعاً انتهای کوتاه چوب را پیدا کردند.”

وی روز پنجشنبه به CNBC به Capital Connection گفت: نرخ بالای کارمزد بقای رستوران ها را دشوار می کند و رستوران ها با تجمع تأمین کنندگان شرایط خوبی ندارند.

وی گفت: “ما تشخیص می دهیم كه صنعت در جای خوبی نیست و ما كاملاً مدل تجاری را تغییر می دهیم.”

Careem ، متعلق به Uber ، این هفته اعلام کرد که به جای کارمزد مبتنی بر درصد ، از رستوران ها با پرداخت ماهانه ثابت برای درج در برنامه آنها شارژ می گیرد.

آنچه ممکن است در حاشیه از دست بدهیم ، با گذشت زمان جبران می شود.

مدصر شیخ

مدیر عامل شرکت Careem

شیخ گفت: در منطقه ، شرکت های تحویل غذا حداکثر 30 درصد ارزش هر سفارش را دریافت می کنند. این باعث کاهش حاشیه سود رستوران برای تأمین لوازم می شود ، که “بخش عمده ای از تجارت آنها” در نتیجه همه گیری است.

وی گفت: “ما دیده ایم که بسیاری از رستوران ها از هم می پاشد و حتی رستوران هایی که زنده مانده اند برای زنده ماندن در تلاش هستند.”

مدل تجاری جدید

شیخ گفت ، تحت مدل نرخ ثابت کریم ، کمیسیون موثر می تواند به 6 یا 7 درصد کاهش یابد.

وی گفت: “اگر ارزش سفارش افزایش یابد ، حتی بیشتر کاهش می یابد.” “این مدل به رستوران ها کمک خواهد کرد که درآمد بیشتری را حفظ کنند ، پیشنهادات خود را بهبود بخشند و در نهایت خدمات بهتری را به مشتری ارائه دهند.”

شیخ گفت که این یک تصمیم برنده خواهد بود.

وی گفت: “اگر به بلند مدت نگاه كنیم … برای این تجارت ، برای این صنعت ، فضای زیادی برای ادامه رشد وجود دارد.” “آنچه ممکن است در حاشیه از دست بدهیم ، با گذشت زمان حجم آن را جبران خواهیم کرد.”

وی گفت ، بعلاوه ، Careem از داشتن یک سرویس تحویل غذا جذاب و رقابتی در برنامه خود بهره مند خواهد شد. “این به مردم دلیل بیشتری می دهد که به Super App بیایند و امیدوارم کارهای دیگر را در Super App انجام دهند.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *