مواردی در انگلستان از نوع Covid یافت شده در هند در یک هفته دو برابر شده است

[ad_1]

هونسلو ، لندن ، که یکی از بزرگترین نقاط مهم انگلیس برای ویروس کرونا شد که برای اولین بار در هند در روز پنجشنبه ، 27 مه 2021 شناسایی شد.

تگزاس ساندو اخبار از MI NurPhoto | گتی ایماژ

مقامات بهداشتی این کشور اعلام کردند که موارد Covid-19 که برای اولین بار در هند کشف شد ، در انگلیس در طی یک هفته بیش از دو برابر شده است.

تا روز چهارشنبه ، تعداد موارد سویه به 6959 مورد رسیده بود که نسبت به هفته قبل 3535 مورد افزایش داشت.

بهداشت و درمان عمومی انگلیس روز پنجشنبه گفت ، نوع B.1.617.2 ، یک سویه سه جهش یافته ویروس کرونا بسیار مسری است ، احتمالاً قابل انتقال از نسخه ای است که برای اولین بار در انگلستان شناسایی شد.

به گفته PHE ، بولتون ، بدفورد و بلکبرن بیشترین مناطق آسیب دیده در انگلستان هستند ، هرچند که می گوید موارد کمی از این نوع در بیشتر مناطق کشور وجود دارد.

PHE با اشاره به اینکه بیشتر بیمارستانها توسط افراد واکسینه نشده گرفته می شوند ، افزود: بستری شدن در برخی مناطق نیز در حال افزایش بود.

مطالعه منتشر شده توسط PHE هفته گذشته نشان داد که دو دوز واکسن Covid به افراد سطح بالایی از محافظت در برابر سویه B.1.617.2 را می دهد.

جنی هریس ، مدیر اجرایی آژانس امنیت بهداشت انگلستان ، در به روزرسانی هفتگی PHE گفت که با کاهش محدودیت های قفل در انگلیس ، مردم باید با احتیاط رفتار کنند.

وی گفت: “ما اکنون می دانیم که دریافت هر دو دوز واکسن از درجه بالایی از محافظت در برابر این گزینه برخوردار است و ما از همه می خواهیم واکسن بزنند.”

“اطمینان حاصل کنید که مراقب باشید ، اگر می توانید در خانه کار کنید ، در صورت امکان با افراد خارج ملاقات کنید و” دست ، صورت ، فضا ، هوای تازه “را همیشه بخاطر بسپارید.

انگلستان در ماه های گذشته پیشبرد رفع محدودیت های قفل را آغاز کرده است ، دولت امیدوار است تا 21 ژوئن همه اقدامات را لغو کند.

با این حال ، نخست وزیر بوریس جانسون هشدار داد که کشور “ممکن است صبر کند” تا بازگشت کامل به شرایط عادی ، هر چند او به بی بی سی گفت روز پنجشنبه “در حال حاضر در داده ها” وجود ندارد که نشان دهد قفل باز کردن در ماه ژوئن از خط خارج می شود.

جانسون در اوایل ماه جاری اعلام کرد که انگلستان در تلاش برای مقابله با گسترش سویه B.1.617.2 ، دوزهای دوم واکسن را برای افراد بالای 50 سال و از نظر بالینی آسیب پذیر تسریع می کند.

تا روز چهارشنبه ، بیش از 62.6 میلیون واکسن در انگلیس تزریق شده است که 73٪ از جمعیت بزرگسال اولین دوز خود را دریافت می کنند. تقریبا نیمی از انگلیسی های بزرگسال با هر دو دوز کاملاً واکسینه شده اند.

در 22 ماه مه ، 883 نفر با Covid در انگلستان بستری شدند – این کاهش چشمگیر از اوج ژانویه 39249 است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *