Citi برای سرمایه گذاری ESG ، انرژی سبز ، انرژی های تجدید پذیر ، امنیت سایبری


صفحات خورشیدی بزرگ در 8 مه 2013 در یک نیروگاه خورشیدی در حامی ، چین مشاهده می شوند.

STR | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

سیتی می گوید ، از انرژی سبز گرفته تا دسترسی برابر به آموزش و فناوری ، سرمایه گذاران می توانند فرصت هایی را برای کسب درآمد پیدا کنند.

کن پنگ ، رئیس استراتژی سرمایه گذاری برای آسیا و اقیانوسیه در بانک خصوصی سیتی ، روز چهارشنبه در جریان توجیهی رسانه های مجازی گفت ، انرژی جایگزین و سبز “در حال حاضر بسیار مثمر ثمر هستند”.

وی گفت: دولت های سراسر جهان ، از چین تا اروپا تا ایالات متحده ، بر توسعه پایدار و قرار دادن پول در دهان خود متمرکز هستند.

وی گفت ، اما در سال 2020 ، بخش “خیلی داغ شد” زیرا سرمایه گذاران با وام وارد شدند. در ماه های ژانویه ، سرمایه گذاران از موقعیت خود خارج شدند و این بازار تا ماه مه 40 درصد سقوط کرد.

اکنون ، وی گفت ، “من فکر می کنم فرصت بسیار جالبی برای سوار شدن به اتوبوس برای این روند است که احتمالاً در بیشتر دهه های آینده در کنار ما خواهد بود.”

دیوید بیلین ، مدیر ارشد سرمایه گذاری در Citi Global Wealth ، همچنین گفت که طی پنج تا 10 سال آینده ، سرمایه گذاران – به ویژه سرمایه گذاران جوان – “تأکید زیادی” بر سرمایه گذاری پایدار و مسئولانه دارند ، نه فقط سود.

وی روز سه شنبه به CNBC گفت ، آنها بررسی خواهند كرد كه چگونه شركتها با محیط زیست رفتار می كنند ، كارمندان و حتی سیاستها بخشی از تصمیم سرمایه گذاری آنها خواهد بود.

درباره انرژی پاک از CNBC Pro بیشتر بخوانید

وی گفت مهمترین آنها “روندهای ناپایدار” مانند تغییر اقلیم و عدالت اجتماعی از جمله اطمینان از دسترسی برابر به آموزش و فناوری خواهد بود.

بیلین که مدیر سرمایه گذاری جهانی این شرکت است نیز گفت: “اینها همه مناطقی است که فکر می کنم طی پنج تا 10 سال آینده رشد غیرمعمولی داشته باشد.” “بنابراین این دو چیز با هم جمع می شوند و من فکر می کنم آنها فرصتی را برای سرمایه گذاران ایجاد می کنند که با انجام کارهای خوب درآمد کسب کنند.”

چنین سرمایه گذاری هایی که به عنوان سرمایه گذاری های زیست محیطی ، اجتماعی و مدیریتی (ESG) شناخته می شوند ، در حال افزایش هستند. ماه گذشته BlackRock به CNBC گفت كه سرمایه گذاری ESG می تواند تا سال 2030 به یك تریلیون دلار برسد.

امنیت سایبری به عنوان بخشی از بررسی ESG

Baylin گفت ، توانایی شرکت ها برای مقابله با خطرات امنیت سایبری نیز بخشی از بحث ESG است.

“به نظر من ، آنچه شما دارید این روند غیر قابل توقف با نیاز به حفاظت بیشتر است (که) منجر به افزایش هزینه ها در این زمینه می شود ، که برای افرادی که این نوع امنیت را تولید می کنند خوب است و شما می توانید روی آنها سرمایه گذاری کنید.” گفت

انتخاب سهام و روند سرمایه گذاری توسط CNBC Pro:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *