Covid منجر به مهاجرت در بین کارکنان بهداشتی می شود

[ad_1]

از نظر آدری ویلیامز ، بخش پرستاری (بخش مراقبت های ویژه) “علاقه” او بود. و تقریباً هشت سال ، زندگی حرفه ای او بود که باعث شد وی در چهار ایالت آمریکا کار کند ، از جمله اخیراً نیویورک.

اما هنگامی که همه گیر ویروس کرونا در سال گذشته شیوع یافت ، و هنگامی که در یک مرحله نیویورک به مرکز جهانی ویروس تبدیل شد ، او با یک تصمیم دشوار روبرو شد: آیا باید برای سلامتی خود شغلی را که دوست دارد ترک کند؟

ویلیامز به CNBC Make It گفت: “سلامت روان من بیش از هر زمان دیگری رنج برده است.”

کار زیاد ، رهبری ناموفق و ضربه عاطفی باعث شد ویلیامز با اضطراب و اختلال استرس پس از سانحه روبرو شود و در ژوئیه سال 2020 ، خواهرش را ترک کرد تا به عنوان یک وکیل مراقبت های بهداشتی تبدیل شود.

مهاجرت گسترده از مراقبت های بهداشتی

ویلیامز یکی از بسیاری از کارکنان بهداشتی است که در پاسخ به افزایش فشار ناشی از بحران Covid-19 در خط مقدم جبهه تجدید نظر می کند.

طبق مطالعات اخیر ، بین 20٪ و 30٪ از كارمندان بهداشت و درمان آمریكایی می گویند كه آنها در حال ترك این حرفه هستند. قابل توجه است ، یک مطالعه در آوریل 2021 در بازار بهداشت و درمان ویویان نشان داد که چهار نفر از 10 پرستار (43٪) در نظر دارند که نقش خود را در سال 2021 ترک کنند ، این رقم در میان کارگران بخش مراقبت های ویژه (48٪) بالاتر است.

آدری ویلیامز کار خود را به عنوان پرستار مراقبت های ویژه در اوج شیوع بیماری ترک کرد و در سایر نقاط صنعت مراقبت های بهداشتی کار کرد.

ویویان

و ایالات متحده در این پدیده تنها نیست. گزارش اخیر توسط انجمن پزشکی انگلیس دریافت که هزاران پزشک انگلیسی قصد داشتند خدمات بهداشت ملی را پس از بیماری همه گیر به دلیل فرسودگی و نگرانی های بهداشت روان ترک کنند.

تقریباً یک سوم (31٪) پاسخ دهندگان گفتند که اکنون بیشتر احتمال دارد زودتر بازنشسته شوند ، در حالی که یک چهارم (25٪) در نظر دارند یک استراحت شغلی داشته باشند و از هر شش نفر (17٪) یک نفر گفت که کار در کشور دیگری را ترجیح می دهد.

دنی لی ، متخصص رادیوگرافی از کامبریا ، انگلیس ، گفت: “ترکیبی از نحوه کنترل همه گیری و سالها سرمایه گذاری نامناسب مزمن مرا ناامید کرده است. من نه تنها قصد ترک شغل خود را دارم ، بلکه کشور را نیز ترک می کنم.” روزنامه گاردین.

کوید به مشکلات موجود می افزاید

عوامل استرس زای شدید بیماری همه گیر Covid … تصمیمات در حال تغییر شغل بسیاری از پزشکان را تقویت می کند.

هری سورانس

دستیار تصحیح شده ، دانشکده پزشکی دانشگاه دوک

هری سورانس ، دستیار دستیار دانشکده دانشگاه دوک ، گفت: “عوامل استرس زای شدید بیماری همه گیر کووید در بسیاری از موارد باعث تحکیم تصمیمات تغییر شغلی بسیاری از پزشکان که قبلاً در مورد زنده ماندن شغل بالینی خود شک داشتند ، بود.” دارو. وی گفت که وی از گوش برخی از متخصصان پزشکی شنیده است که درباره حرفه خود تجدید نظر می کنند.

واقعاً یک مطالعه در ایالات متحده در سال 2018 ، قبل از همه گیری ، نشان داد که تقریبا نیمی از (48٪) از پزشکان گفتند که به دلیل استرس شدید (80٪) ، فرسودگی شغلی (78٪) و بدبینی نسبت به آینده پزشکی (62٪) قصد تغییر شغل را دارند. ) تقریباً نیمی از آنها (49٪) اظهار داشتند كه دارو را به عنوان شغل فرزندان خود توصیه نمی كنند.

سورانس گفت این دلیل است که منافع دولت ها ، م institutionsسسات پزشکی دولتی و خصوصی و متخصصان بهداشت به طور فزاینده ای در تضاد قرار می گیرند ، که به نوبه خود سیستم را در برابر “همه گیرهای بیشتر یا سایر تحولات اقتصادی ، سیاسی یا اجتماعی” آسیب پذیر می کند.

نکاتی برای کسانی که فکر می کنند یک حرکت شغلی دارند

با این وجود نمی توان از عوامل نجیب و پاداش بخشی که افراد را به سمت حرفه پزشکی سوق می دهد چشم پوشی کرد.

سال گذشته ، اگرچه همه گیری برخی افراد را از حرفه پزشکی منحرف کرد ، اما بسیار بیشتر جذب شد.

دیوید اسكورتون ، رئیس و مدیرعامل انجمن دانشكده های پزشكی آمریكا ، كه می بیند ثبت نام در حال افزایش است ، گفت: “خوشحالكننده است كه ببینیم دانشجویان بیشتری می خواهند در رشته های پزشكی برای خدمت به جوامع خود و ایجاد تغییر پیش روند.” 1.7٪ در سال تحصیلی 2020

در همین حال ، اغلب یک سرمایه گذاری قابل توجه شخصی در حرفه پزشکی می تواند تصمیم به تغییر مسیر را حتی دشوارتر کند.

به همین ترتیب ، Severance به متخصصان بهداشت فعلی که در حال تجدید نظر در حرفه خود هستند ، توصیه کرده است که از تصمیم گیری های نسنجیده در پاسخ به یک بیماری همه گیر خودداری کنند. در عوض ، وی توصیه کرد که ابتدا چند فاکتور مهم را در نظر بگیرید:

  • مشکل یا مشکلات ایجاد کننده نارضایتی را شناسایی کرده و تعیین کنید که آیا راه هایی برای حل آنها وجود دارد.
  • در غیر این صورت ، آنچه را که در نقش بعدی خود دنبال آن هستید به وضوح مشخص کنید. این می تواند باعث کاهش ساعت کار ، استرس کمتر ، برنامه کاری متفاوت یا روش کاملا متفاوت کار شود. در صورت امکان ، راهی برای امتحان کردن این کار در کنار خود پیدا کنید.
  • سپس در مورد امور مالی اضافی یا آموزشی که ممکن است لازم باشد تغییر دهید و اینکه آیا می خواهید حقوق خود را کاهش دهید ، فکر کنید.
  • سرانجام ، به این فکر کنید که این تغییرات چگونه بر زندگی شخصی و برنامه های آینده شما تأثیر می گذارد.

برای بسیاری ، همه گیری همه گیر می تواند به عنوان یک رونق کنار جاده ای در یک حرفه غیرقابل تحقق عمل کند. اما برای پرستار سابق ویلیامز ، او از تصمیم خود برای استفاده مجدد از مهارت های سلامتی خود خوشحال است و به زودی در بخش ها دیده نمی شود.

وی گفت: “من راه های جدیدی برای لمس زندگی خارج از بیمارستان پیدا کرده ام و از جهت کار جدید خود رضایت زیادی پیدا می کنم.”

از دست نده: چرا مهارت ها ، نه تجربه ، می توانند شغل بعدی شما را تضمین کنند

آیا این داستان را دوست دارید؟ مشترک شدن در CNBC این کار را در YouTube انجام دهید!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *