Robinhood تجارت رمزنگاری مانند بیت کوین ، جهش dodgecoin را محدود می کند


با افزایش ناگهانی قیمت بیت کوین و رمز توجیهی یادداشت ها ، روز جمعه معاملات رمزنگاری Robinhood را محدود کرد.

مصرف کنندگان گزارش داده اند که برنامه تجارت سپرده های فوری را برای خرید رمزنگاری در اوایل روز متوقف کرده است ، به این معنی که آنها فقط می توانند ارز خریداری کنند با وجوهی که قبلاً به حساب آنها واریز شده است. Robinhoid گفت ، پاکسازی چنین سپرده هایی می تواند تا پنج روز کاری طول بکشد.

سخنگوی Robinhood در نامه ای به CNBC گفت: “به دلیل شرایط شدید بازار ، ما به طور موقت خرید فوری قدرت رمزنگاری را کنار گذاشته ایم.”

“مشتریان هنوز هم می توانند از وجوه تسویه حساب شده برای خرید رمزنگاری استفاده کنند. ما به نظارت بر شرایط بازار و برقراری ارتباط با مشتریان ادامه خواهیم داد.”

روز پنجشنبه ، پلت فرم سرمایه گذاری پس از جلوگیری از خرید GameStop و سایر سهام محبوب خرده فروشان ، مورد تمسخر مشتریان قرار گرفت. این سهام به دلیل موجی از سرمایه گذاران با الهام از هیئت مدیره Reddit WallStreetBets ، در هفته جاری دچار نوسانات ناپایدار قیمت شد.

حرکت Robinhood برای مهار معاملات رمزنگاری پس از آن انجام می شود که dogecoin ، یک سکه دیجیتال مبتنی بر الگوی رفتاری معروف “doge” ، به 800٪ در روز جمعه رسید. ارز رمزنگاری شده در ابتدا به عنوان یک شوخی راه اندازی شد ، اما از آن زمان به بعد چنگال پیدا کرده است.

در همین حال ، بیت کوین نیز در روز جمعه پس از تغییر الون ماسک مدیر عامل تسلا ، بیوگرافی توییتر خود را به # بیت کوین افزایش داد. میلیاردر در توییتی مرموز گفت: “از گذشته ، این اجتناب ناپذیر بود.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *