Robinhood هنوز معاملات را به شدت محدود می کند ، مشتریان فقط می توانند یک سهم از GameStop خریداری کنند


محدودیت در مورد معامله گران Robinhood در روز جمعه در طول روز سخت تر می شود و به مشتریان اجازه می دهد فقط یک سهم از GameStop را خریداری کنند.

برنامه معاملات سهام همچنین لیست سهام محدود خود را از 13 اوایل روز به 50 سهام افزایش داد.

Robinhood می نویسد: “جدول زیر حداکثر تعداد سهام و قراردادهای اختیار معامله را نشان می دهد که می توانید موقعیت های خود را به آنها افزایش دهید.” CNBC جدول را دوباره ساخت.

لیست محدود به مشتریان می گوید که در رابطه با یک اوراق بهادار خاص چند سهام و گزینه اختیاری می توانند خریداری کنند. مشتریان Robinhood می توانند فقط یک سهم و حداکثر پنج قرارداد گزینه GameStop خریداری کنند. با این حال ، اگر مشتری قبلاً یک یا چند سهم از GameStop داشته باشد ، نمی تواند سهام بیشتری خریداری کند.

محدودیت های Robinhood می تواند باد را از خرده فروشانی که سعی در افزایش قیمت GameStop دارند ، بردارد. با این حال ، Robinhood هیچ سهام مشتری GameStop را که از قبل بیش از حد یک سهم از موقعیت قبلی باشد ، نمی فروشد.

با محدودیت های جدیدتر و شدیدتر ، سهام که 67٪ بسته شد ، در راس جلسه بود. در اوایل روز ، مشتریان می توانستند پنج سهام GameStop را خریداری کنند.

بیشترین سهامی که مشتریان می توانند از هر 50 سهام خریداری کنند ، 5 بود. مشتریانی که سهام فعلی ندارند ، می توانند فقط یک سهم و 10 قرارداد اختیار خرید در AMC Entertainment خریداری کنند که کمتر از 115 سهم قبلی است. سهام AMC Entertainment 53٪ بسته شد ، اما همچنین در این روز به اوج خود رسید. مشتریان می توانند فقط یک سهم از خطوط هوایی آمریكا ، تختخواب حمام و فراتر از آن و كوس بخرند.

برنامه معاملات سهام همچنین لیست سهام محدود خود را گسترش داده است. برخی از نام های جدید شامل Advanced Micro Devices، Starbucks، Novavax، General Motors و Beyond Meat است.

روز پنجشنبه ، رابینودی به مشتریان گفت که فقط در برخی از اوراق بهادار که توجه رسانه های اجتماعی را از طریق جمعیت Reddit جلب کرده است ، مجاز به فروش سهام و نه خرید سهام جدید است. این شرکت همچنین هنگامی که از مشتری برای خرید اوراق بهادار استفاده می کند ، نیازهای حاشیه یا مقدار پول در حساب مشتری را افزایش داد. این تصمیم Robinhood با خشم بسیاری روبرو شد و بسیاری از کاربران شکایت خود را به توییتر ارسال کردند.

Robinhood گفت محدودیت های تجاری راه حل های مدیریت ریسک برای محافظت از Robinhood و خانه های پاکسازی آن است ، اما تأکید کرد که محدودیت ها در روز جمعه کاهش می یابد.

این پیشگام تجارت آزاد یک میلیارد دلار سرمایه سرمایه گذار جمع کرد و خطوط اعتباری بیشتری را یک شبه استراق سمع کرد تا مشتریان بتوانند روز جمعه اسامی مانند GameStop و AMC Entertainment را معامله کنند.

با این حال ، با افزایش لیست اوراق بهادار محدود و تعداد سهام هایی که مشتریان می توانستند خریداری کنند ، توسط محدودیت های خاصی محدود شد در طول روز معاملات محدودتر شد.

عضویت در CNBC PRO برای بینش و تجزیه و تحلیل استثنایی و برنامه های زنده روز کاری از سراسر جهان.

کاربران برنامه تجارت Robinhood

چگونه Robinhood و Covid قفل را برای 13 میلیون تاجر آماتور باز کردند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *